top of page
tarla surme_3.jpg
tarsan logo

    TARSAN ZİRAİ TARIM MAKİNELERİ İTH.İHR.LTD.ŞTİ. olarak  üretime başlamadan önce soğuk kaynak ve tarım makinelerinin bakım ve onarım işlerini yapıyorduk. O yıllarda şimdi olduğu gibi çiftçiye hizmet etmekten memnuniyet duyuyor ve yaptığımız işte kaliteden ödün vermiyorduk. Üç kardeş olarak çalıştığımız bu sektörde bütün çaba ve gayretimiz sağlam ve kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktı. Günler geçtikçe ufkumuz genişledi ve hayallerimiz büyüdü. 1998 yılında TARSAN ZİRAİ TARIM MAKİNELERİ SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİNİ kurduk. Üretim için gerekli olan makine ve ekipman sayısını arttırarak, hizmetlerimizde dürüstlük ilkesini benimseyip, müşteri memnuniyeti vizyonumuzla yolumuza hız kattık. İlk etapta 23 ZIPKALI ÇAYIR BİÇME MAKİNASI ile üretime başladık. Daha sonra önceleri Rusya’ dan alınan OT ve SAP TOPLAMA TIRMIĞINI bünyemizde yerli olarak ürettik. Her geçen gün üretim sayısını artırıp ürün yelpazesini genişlettik. Ürettiğimiz her ürün yurt dışından ithal edilen makinelere göre daha kaliteli olup müşteri memnuniyeti üst düzeyde olmuştur. Şirketimiz 2010 yılında iş yeri üretim alanı ve kapasitesini artırarak MUŞ ilinin MALAZGİRT ilçesinde, 2.000 m² kapalı ve 10.000 m² açık alana çıkarmıştır. TARSAN ZİRAİ TARIM MAKİNELERİ olarak her zaman en iyisini ve üretimin daha fazlasını hedefleyerek yakın bir tarihte KONYA ’da 1000 m² üretim alanı ile talaşlı imalat yaptığımız şubemizi açtık.

 

Ülkemizin birçok noktasında bulunan bayilerimizle ürün ve hizmetlerimizi çiftçilerimize ulaştırıyoruz. Doğrudan ve dolaylı olarak gerçekleştirdiğimiz ihracat ile ülkemiz ekonomisine katma değer katıp ve markamızın imajını yükseltip uluslararası bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

‘‘

tarsan zirai

30 yıllık tecrübe ve geçmişimizden aldığımız güç ile Avrupa ülkelerinde üretilen ileri teknoloji tarım makinelerini firmamızda %100 yerli üretimini sağlayıp çiftçimizle buluşturmak ve  tüm dünya ülkelerine satmaktır.

Vizyonumuz

tarsan zirai

Üretimde kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sumak, müşteri ve çiftçinin güven duyacağı bir marka olmak.

Misyonumuz

konya sube_3.jpeg
fabrika_2.png
fabrika ici_1.jpeg
fuar resim_edited.jpg
konya sube_2_edited.jpg
satis ofisi_2.jpeg
bottom of page